Login leden


Wachtwoord vergeten?
Lid worden PDF Afdrukken E-mail
Als je de informatie op onze website gelezen hebt, ben je natuurlijk enthousiast geworden om lid te worden van onze vereniging.

Wil je graag eerst een keer komen luisteren, dan ben je van harte welkom op onze repetitie op vrijdagavond van 20.30 uur tot 22.30 uur.

Als je meer informatie wilt hebben of eens met iemand wilt praten over het reilen en zeilen binnen onze vereniging dan kun je altijd contact opnemen via Dit e-mail adres is beschermd door spambots, u heeft Javascript nodig om dit onderdeel te kunnen bekijken Laat daar je telefoonnummer achter, dan word je persoonlijk teruggebeld.

Mensen die nog geen muziekinstrument bespelen maar dat wel graag willen leren, kunnen, ongeacht hun leeftijd, gebruikmaken van onze "Jeugdopleiding". Meer informatie hierover vind je onder de kop "Jeugdopleiding" op onze website.

Ook niet-muzikanten zijn bij onze vereniging altijd van harte welkom om plaats te nemen in een van de commissies, om zo, samen met ons, nieuwe initiatieven te ontplooien.
Laatst geupdate op ( Tuesday 11 March 2014 )
 
Webdesign J. Berings
Joomla Template Design